У ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» спеціаліст гірничого управління розповіла про компресорні установки типу УКВШ

0
274

19 грудня головним державним інспектором відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні управління гірничого нагляду Катериною Кривенко був проведений семінар в Філії ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» Учбово-курсовий комбінат на тему: «Компресорні установки типу УКВШ».

Компресорна установка УКВШ-5/7 призначена для постачання стисненим повітрям пневматичних інструментів і приводів механізмів в підземних виробках шахт і надшахтних будівлях. Робочий тиск стиснутого повітря цих компресорів не повинен перевищувати 0,6 МПа, а запобіжний клапан компресора має налагоджуватися на тиск спрацьовування 0,66 МПа та пломбуватися.

Було акцентовано увагу на тому, що підземна пересувна компресорна установка розташовується на горизонтальному майданчику на свіжому струмені повітря в місцях з негорючим кріпленням. Довжина негорючого кріплення повинна бути не менше 10 м з обох боків компресорної установки. Відстань до місця вантаження вугілля повинна бути не менше 30 м. У місці розташування установки силові кабелі і кабель зв’язку потрібно прокладати на протилежній стороні виробки із захистом від пожежі або вибуху (труби, екрани). З обох боків установки розташовуються ящики з піском або інертним пилом місткістю не менше 0,4 куб.м і по 5 порошкових вогнегасників.