З метою профілактики виробничого травматизму, а також на виконання окремого доручення Державної служби України з питань праці у Маріупольській філії ДП «АМПУ» відбувся семінар-навчання з питань вимог безпеки та індивідуального захисту, спрямованих на додержання вимог законодавства у сфері охорони праці. Окрему увагу приділили організації та виконанню робіт на висоті.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении

Фахівці Управління Держпраці ознайомили присутніх зі статичними даними Державної служби України з питань праці. Так, за 10 місяців 2018 року під час виконання робіт на висоті травмовано 194 працівника. Зокрема, у сільському господарстві та соціально-культурній сфері – 61 випадок, на будівництві – 44, у машинобудуванні та металургійній промисловості – 29 випадків, у енергетиці та ЖКГ – 16 випадків.

Начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку Дмитро Максимов схвально оцінив системну роботу адміністрації Маріупольського морського порту з організації навчань та принципову позицію начальника адміністрації порту Ігоря Барського в питаннях дотримання прав працівників на охорону їх життя і здоров’я у процесі трудової діяльності.