11 грудня відбулась підсумкова колегія Державного підприємства «Донецький експертно-технічний центр Держпраці».

Відкрив колегію директор Вадим Карнаух та проінформував співробітників підприємства про результати роботи підприємства за 11 місяців поточного року. Також директор наголосив на необхідності дотримання інструкцій та правил поведінки працівниками підприємства у разі виникнення надзвичайних подій в умовах воєнного стану.

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит

Перший заступник директора Оксана Любімова, продовжуючи колегію, зазначила перспективи та напрямки розвитку підприємства у 2019 році.

На данном изображении может находиться: 1 человек, в помещении

Начальники відділів та філії звітували про результати роботи у поточному році та надали пропозиції щодо вдосконалення роботи підприємства на наступний рік.

Завершив колегію юрисконсульт Сергій Попов вітанням працівників з Міжнародним днем прав людини та розповів про заходи, які буде проведено в рамках Всеукраїнського тижня права.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, экран, стол и в помещении

Завідувач сектору взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв'язків та з питань Євроінтеграції, головний редактор та адміністратор офіційної сторінки Головного управління Держпраці у Донецькій області. Для зв'язку використовуйте посилання нижче на соціальні мережи.