З метою підвищення загального рівня правової культури, набуття громадянами необхідного рівня правових знань та в межах проведення заходів до Всеукраїнського тижня права, 11 грудня начальник відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Михайло Хайлов провів з посадовими особами ПрАТ «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча» та підрядних організацій, що залучені до виконання ремонтів металургійного обладнання комбінату, лекцію-бесіду з питань реалізації і захисту прав людини.

Присутнім було надано роз’яснення щодо прав людини, передбачені Конституцією України, а також щодо прав працівників, затверджених Законом України «Про охорону праці».

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

Цього ж дня Михайло Хайлов провів спільну нараду з посадовими особами управління охорони праці, промислової безпеки та екології ПрАТ «ММК ім. Ілліча» з питань покращення умов праці на робочих місцях, зниження виробничих ризиків, пов’язаних зі станом промислової безпеки та забезпечення працівників засобами колективного та індивідуального захисту.