4 грудня начальник відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні Юрій Воротиленко та заступник начальника вищезазначеного відділу Володимир Куций провели зустріч з генеральним директором ПАТ «ДТЕК Добропільська ЦЗФ» Надією Судак.

Головним питанням заходу було обговорення організації VIII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей», який проводиться з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці в Україні в 2019 році, метою якого є привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до питань охорони праці як майбутніх працівників.

Без уваги не залишилося питання стану охорони праці на підприємстві і аналіз показав, що на даний момент на підприємстві система управління охороною праці підтримується відповідно до вимог міжнародних стандартів, ведеться планомірна робота, спрямована на поліпшення стану робочих місць, з профілактикою небезпечних дій та усунення ризиків, впроваджена і працює процедура класифікації, аналізу і реагування на небезпечні дії. Велика увага приділяється якості навчання працівників підприємства з питань охорони праці.

Такі зустрічі заплановано провести з усіма керівниками піднаглядових відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні підприємств.