У період з 26 по 30 листопада перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Донецькій області Сергій Дрозд та начальник управління гірничого нагляду Дмитро Самохвалов розглянули Програму розвитку гірничих робіт на 2019 рік по вугледобувним підприємствам Донецької області. Також на заході був присутній командир 10 ДВГРЗ Сергій Голуб, директор ДП “Донецький експертно-технічний центр Держпраці” Вадим Карнаух та представники гірничого управління ГУ Держпраці у Донецькій області.

Під час розгляду особливу увагу було приділено забезпеченості вугільних підприємств шахтними ізолюючими саморятівниками, засобами індівідуального та колективного захисту, наявності спеціальних дозволів на користування надрами та актів про надання гірничих відводів, відповідності ведення гірничих робіт технічно-проектній документації.

Також керівникам вугледобувних підприємств було зроблено акцент на необхідність вилучення з експлуатації технологічного електромеханічного обладнання підвищеної небезпеки з вичерпаним терміном експлуатації.