Сьогодні, головні спеціалісти відділу експертизи умов праці Нестерук Ольга та Сергєєва Людмила спілкувалися з представником Комунального закладу «Сіверська міська лікарня». Було надано консультацію з питань порядку проведення атестації робочих місць, згідно Постанови КМУ від 01.08.1992р. №442 «Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці».

Посадовці зазначили, що основна мета атестації полягає у регулюванні відносин між роботодавцем і працівниками у галузі реалізації прав на здорові й безпечні умови праці, пільгове пенсійне забезпечення, пільги та компенсації за роботу у несприятливих умовах.

Також було акцентовано увагу, що Мінсоцполітики та МОЗ спільним наказом від 29.05.2018 N 784/1012 затвердили Порядок атестації лабораторій на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу. Атестація лабораторій є складовою системи забезпечення контролю за якістю проведення атестації робочих місць за умовами праці та здійснюється з метою забезпечення ефективності дослідження факторів виробничого середовища і трудового процесу для атестації робочих місць за умовами праці. Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 03 серпня 2018 р. за N 905/32357.