28 листопада у м. Волноваха головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку Любов Іванова та головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Леонід Латиш прийняли участь у проведенні семінару-нараду щодо легалізації суб’єктів агропромислового виробництва у Волноваській районній раді.

В ході семінару представникам малого та середнього бізнесу агропромислового комплексу Волноваського району інспектор праці роз’яснила інформацію щодо необхідності дотримання законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин, недопущення неоформленої праці та зазначила про відповідальність роботодавців у разі недотримання цих вимог законодавства про працю України.

Старший державний ревізор-інспектор ГУ ДФС України в Донецькій області Л. Іванілова наголосила на обов’язковості оподаткування доходів громадян, підвищення заробітної плати вище мінімального та соціально виваженого рівня роботодавцями.
Під час заходу було приділено увагу основним аспектам господарської діяльності суб’єктів агропромислового виробництва.

Так, Л. Латиш ознайомив присутніх з основними положеннями Закону України «Про охорону праці», вимогами нормативно-правових актів з питань охорони праці стосовно діяльності підприємств сільськогосподарської галузі та відповідальністю за порушення вимог щодо охорони праці.

Начальник Волноваського районного управління держпродспоживслужби ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області В. Комарь висвітлив питаня щодо вимог Законів України «Про ветеринарну медицину» та «Про ідентифікацію і реєстрацію тварин» в сфері різних галузей тваринництва в Донецькій області.
В свою чергу, начальник у Волноваському районі ГУ Держгеокадастру у Донецькій області О. Хачхарджи надав інформацію щодо процесу проведення земельних торгів, збереження родючості ґрунтів, оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки.

Наприкінці семінару на питання присутніх було надано роз’яснення в частині оформлення трудових відносин, дотримання вимог законодавства з охорони праці тощо.