21 листопада у Покровському міському центрі зайнятості було проведено засідання консалтингового центру, під час якого безробітні були ознайомлені з основними аспектами економічного розвитку власної справи, а також юридичними аспектами ведення бізнесу. Підприємців ознайомили з конкурсом грантів на розвиток бізнесу від Чеської неурядової гуманітарної організації “Людина в біді”.

Начальник віддлу контролю західного напрямку Михайло Звягільській відвідав засідання консатлтингового центру і засідання клубу «Бізнес-навігатор» та розповів на яких засадах здійснюються відвідування підприємств і наголосив на необхідність виконання мінімальних гарантій в оплаті праці.
Михайло Звягільський надав вичерпні відповіді на численні питання стосовно проведення безкоштовного аудиту на підприємстві, штрафонебезпечні ситуації, наявність обов’язкової кадрової документації.

Під час засідання клубу «Бізнес-навігатор» обговорювались питання організації стажувань та робіт тимчасового характеру. До уваги підприємців було надано інформацію про можливість безкоштовного розміщення поданих вакансій (за бажанням підприємця) на веб-портал пошуку роботи rabota.ua.