13 листопада у м. Покровськ відбулась технічна нарада щодо вирішення поточних питань діяльності Управління Держпраці під головуванням першого заступника начальника Головного управління Держпраці у Донецькій області Сергія Дрозда за участю заступника начальника ГУ Держпраці у Донецькій області Ганни Зуб та радника голови Державної служби України з питань праці Андрія Козака.

Також на технічну нараду було запрошено представників ДП «Донецький експертно-технічний центр Держпраці», а саме: директора підприємства Вадима Карнауха та першого заступника директора Оксану Любімову.

Про останні зміни у діючому законодавстві розповів начальник відділу юридичного забезпечення Євген Ніколєнко, зазначивши про постанову Кабінету Міністрів України від 04.07.2018 р. №814 «Про затвердження Технічного регламенту приладів, що працюють на газоподібному паливі» та НПАОП 0.00-3.09-05. Норми безоплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівників підприємств електроенергетичної галузі, затверджений Наказом № 1224 Міністерства соціальної політики 27.08.2018р.

Головний спеціаліст з питань протидії корупції Костянтин Підгорний проінформував про черговий етап подання декларацій державними службовцями та звернув увагу на заходи щодо уникнення конфліктних ситуацій при проведенні інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.

Начальник відділу управління персоналом Наталія Біловол відзвітувала про організацію роботи щодо розробки Положень структурних підрозділів та посадових інструкцій працівників Управління Держпраці.

Наприкінці заходу було розглянуто інформацію начальника відділу організаційно-аналітичного забезпечення Ірини Науменко щодо надання керівниками структурних підрозділів письмових доручень.