Фахівці відділу контролю західного напрямку управління з питань праці, з метою контролю за додержанням роботодавцями законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин в жовтні 2018 року провели інспекційне відвідування фізичної особи-підприємця, яка займається торгівлею в м. Покровськ.

Під час інспекційного відвідування інспектори праці встановили порушення ч.3 ст. 24 Кодексу законів про працю України, а саме – допуск 2 працівників до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомленням центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

За результатами інспекційного відвідування за виявлені порушення законодавства застосовано штрафну санкцію відповідно до абз.2 ст. 265 КЗпП на суму – 223 380 грн.