6 листопада у ТОВ «Агрофірма «Агротіс» с. Павлівка Маріїнського району заступник начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Сергій Чистов та головні державні інспектори відділу Андреєв Сергій і Сергій Чалий провели семінар з питань охорони праці.

Під час проведення семінару було розглянуто положення Закону України «Про охорону праці», питання щодо організації на підприємстві роботи з функціонування системи управління охороною праці. Також представники Управління Держпраці розповіли про організацію і проведення на підприємстві навчання і перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб та працівників, розглянули питання організації проведення медичних оглядів працівників під час прийняття на роботу та протягом трудової діяльності відповідно до вимог Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій.

Наприкінці заходу фахівці ГУ Держпраці відповіли на запитання та довели до відома присутніх вимоги відповідних нормативно-правових актів з питань охорони праці.