Фахівцями Головного управління Держпраці у Донецькій області, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 року № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», протягом вересня 2018 року спільно з представниками ГУ ДФС у Донецькій області, управлінь Пенсійного фонду, міських рад та за участі ЗМІ проведено інформаційно-роз’яснювальну кампанію щодо неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин.

За результатами інформаційно-роз’яснювальної кампанії, за даними Покровсько-Добропільського управління Головного управління ДФС у Донецькій області,  суб’єктами господарювання міста Покровськ, м. Добропілля, м. Мирноград, м. Селидове, Добропільського та Покровського районів, за жовтень 2018 року подано 1230 повідомлень про прийняття на роботу працівників (проти 917 за вересень). Протягом жовтня кількість офіційно працевлаштованих найманих осіб, у порівнянні з вереснем, збільшилась на 806 осіб або на 66%. та  склала 2023 особи.

Також, з початку жовтня 543 особи зареєструвались фізичними особами – підприємцями, що більше ніж в 2 рази у порівнянні з зареєстрованими у вересні (236 осіб).

На даний час тривають заходи контролю за додержанням законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин.