31 жовтня у Покровському міському центрі зайнятості відбулась чергова зустріч у Центрі розвитку підприємницької діяльності. Учасниками заходу стали: 3 роботодавця, ГО «Заможна людина», ГО «Український донецький куркуль», 4 соціальних партнери, в тому числі: ГУ Держпраці у Донецькій області, Покровська районна адміністрація (відділ економіки), Покровська міська рада (відділ інвестицій та стратегічного розвитку міста) та Покровське обєднане управління Пенсійного фонду України, а також безробітні та зацікавлені особи.


«Для всіх, хто бажає стати підприємцем та освоїти етапи розвитку стратегії власного бізнесу або обмінятися досвідом, запрошуємо до Консалтингового центру, який проходить щосереди у Покровському міському центрі зайнятості.», – розпочав директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.
Під час заходу присутні були ознайомлені з можливістю навчання основам підприємницької діяльності в дистанційному форматі та за допомогою спеціального програмного забезпечення, веб-ресурсів та ІТ-сервісів Донецького національного університету (м. Вінниця). Це дуже затребуваний вид навчання, актуальний для населення та роботодавців Донецької області.
Також, присутні отримали вичерпні консультації від головного державного інспектора відділу контролю західного напрямку Юлії Павлової та представників Пенсійного фонду стосовно останніх змін у законодавстві.