31 жовтня відбувся тренінг щодо основ бізнес-планування в рамках роботи центру розвитку підприємництва у Мирноградському міському центрі зайнятості за участю заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Наталії Маслової, переможниці проекту підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації Олени Брюховець та соціальних партнерів в приміщенні Молодіжний центр “РУХ“.

Відкрила захід заступник директора центру зайнятості Галина Лагуніна, яка наголосила в своїй промові: «Якщо ви всерйоз замислювалися над таким кроком як створення власного бізнесу, але вас зупиняють думки про те, що: «я не знаю з чого почати», «у мене немає великих грошей для початку бізнесу», «я не знаю чим потрібно зайнятися, щоб це було вигідно», «у мене сім’я, мені потрібно їх забезпечувати», то сьогоднішній захід – це як раз те, що вам потрібно».

Начальник відділу Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Оксана Кирилова та головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку Головного управління Держпраці у Донецькій області Олена Рослякова проінформували присутніх та надали консультації щодо ведення власної справи, сплати податків, використання найманої праці, можливостях використання віртуального інформаційного простору на різноманітних рівнях тощо.

За консультаціями фахівців цього тижня звернулись 8 діючих підприємців та 6 безробітних, які отримали корисну інформацію стосовно умов проведення конкурсного відбору у проекті підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації та грантових програмам «Людина в біді», «МОМ», «Данська рада». Відвідувачам були надані консультаційні послуги щодо аспектів складання бізнес-плану та відкриття власної справи.

Наступна зустріч бізнесменів, підприємців-початківців та всіх бажаючих створити власну справу відбудеться 7 листопада 2018 року о 10 годині.