30 жовтня на шахті «Білицька» ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля» було проведено технічне навчання представників відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні на тему: «Експлуатація підйомних машин». Навчання проводилось у будівлі підйому вентиляційного ствола №1.

Механік дільниці стаціонарного обладнання детально описав складові силової частини електричної схеми та ланцюгів управління, основні елементи конструкції підйомної машини 2Ц4 х 2.3, а також розповів про правила безпеки під час її експлуатації. Під час навчання особливу увагу приділили електричній частині. На пульті машиніста він розповів про призначення кожного з органів управління, а також приладів, за допомогою яких контролюються основні параметри під час роботи підйомної машини. Для безпечної експлуатації підйомної установки потрібно організувати своєчасний контроль за станом електричної частини, гальмівної системи, механічної частини, канату та приладів.

Проведення технічного навчання дало можливість інспекторам більш детально та наглядно вивчити особливості безпечної та безаварійної експлуатації підйомних машин, на які потрібно надалі робити акценти.