Фахівець транспортного відділу обговорив з керівництвом ТОВ “Марвей Транспорт” проведення передрейсових та післярейсових технічних оглядів

0
486

26 жовтня головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв’язку Микола Карапіра провів семінар-нараду з питань охорони праці на ТОВ “Марвей Транспорт” м. Маріуполь, що здійснює пасажирські перевезення.

Захід було організовано директором підприємства Леонідом Третьяковим, в якому також прийняли участь керівники та спеціалісти підприємства: заступник директора Сергій Тупікін, начальник автоколони Олександр Малахов, механік Віктор Шелюженко.

На семінарі були обговорені питання стосовно охорони праці на автомобільному транспорті, зокрема проведення передрейсових та післярейсових технічних оглядів транспортних засобів, медичних оглядів водіїв автомобілів. Також, були розглянуті питання підвищення безпеки дорожнього руху, попередження нещасних випадків на виробництві. Микола Карапіра звернув особливу увагу на порядок проведення розслідувань нещасних випадків, що трапились з водіями транспортних засобів внаслідок дорожньо-транспортних пригод.