26 жовтня у Слов’янську відбулось засідання Первинної профспілкової організації Профспілки працівників державних установ України Головного управління Держпраці у Донецькій області під керівництвом заступника Голови Дмитра Максимова. Члени профспілки, які були присутні на офіційному заході, відповідно до порядку денного, заслухали звіти голови про виконану роботу за підсумками звітного періоду, обговорили основні напрями роботи організації, а також більшістю переобрали Голову, а саме Астапова Андрія Георгійовича та заступника – Максимова Дмитра Георгійовича.
Наприкінці, члени профспілки надали високу оцінку діяльності профспілкового комітету, а заступник Голови профспілки наголосив, що одним із важливих напрямків соціальної політики профспілки є турбота про належні, безпечні і здорові умови праці робітників.

Завідувач сектору взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв'язків та з питань Євроінтеграції, головний редактор та адміністратор офіційної сторінки Головного управління Держпраці у Донецькій області. Для зв'язку використовуйте посилання нижче на соціальні мережи.