Інспектор управління взяв участь в аудиті з охорони праці на ПрАТ «МК «Азовсталь»

0
249

23 жовтня головний державний інспектор відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Євген Куліш взяв участь в аудиті з охорони праці, що проводився Дирекцією охорони праці, промислової безпеки та екології ПрАТ «МК «Азовсталь» під час виконання робіт з гідроізоляції тунелю маслостанції МБЛЗ конверторного цеху працівниками ТОВ «УКРСПЕЦІЗОЛЯЦІЯ ПЛЮС».

Під час заходу були перевірені документи на виконання робіт, а саме повнота та правильність оформлення наряду-допуску та проекту організації робіт, наявність у робітників посвідчень на право виконувати роботи підвищеної небезпеки. Особливу увагу було приділено повноті заходів з забезпечення безпеки при виконанні робіт із застосуванням пневмоінструменту.
Інспектор надав посадовим особам підприємства консультативну допомогу щодо роз’яснення вимог Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці» НПАОП 0.00-4.12-05, а також Правил охорони праці під час ремонту устаткування на підприємствах чорної металургії НПАОП 27.1-1.06-08.