У Торецьку провели протиаварійні тренування на ТОВ “Донінтервугілля”

0
330

23 жовтня заступник начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Торецькому регіоні Ігор Злобін разом з представниками 10 ВГРЗ прийняв участь у проведенні навчальної тривоги на філії ЗФ «Щербинівська» ТОВ «Донінтервугілля».
Під час проведення навчальної тривоги було перевірено готовність підприємства, інженерно-технічних працівників, членів ДПД та робітників до порятунку людей, які були застигнуті аварією та ліквідації її наслідків.

Учасники заходу перевірили якість заходів плану ліквідації аварії та їх відповідності до фактичного положення та оперативно-технічну готовність підрозділів 10 ВГРЗ, обслуговуючого фабрику.

Також перевірили дії працівників збагачувальної фабрики, членів ДПД та 10 ВГРЗ, які прийняли участь в учбовій тривозі показали, що підприємство готове до миттєвого вводу плану ліквідації аварії в дію та порятунку працівників застигнутих аварією.
Було доведено професійність відповідального керівника ліквідації аварії – головного інженера, підготовленість і оперативність дій командного складу відділень 10 ВГРЗ та МНС, знання інженерно-технічних працівників і робітників, а також вміння користуватися засобами пожежогасіння та саморятування.