Представник ГУ Держпраці взяв участь у заході прийому нового обладнання з питань електробезпеки у ДП «Артемсіль»

0
340

У ДП «Артемсіль» розпочато виробництво очищеної харчової солі. Нова продукція буде постачатися як на експорт, так і на внутрішній ринок. Для отримання солі вищого ґатунку по ГОСТ 3583:2015, в діючу технологію інтегрували процес фотосепарації, який дозволив вилучити із кам’яної солі темні включення природного походження (ангідриди), у результаті чого сіль отримала більш привабливий зовнішній вигляд, а також в ній збільшився зміст NaCl до 99%.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, кухня и в помещении

Тож, 16 жовтня головний державний інспектор відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Сергій Москаленко прийняв участь у заході прийому нового обладнання з питань електробезпеки, а саме: установки очищення солі методом фотосепарації ТАІНО та установки фасування та упаковки солі.

На данном изображении может находиться: 1 человек

В результаті заходу були розглянуті протоколи випробування змонтованого електрообладнання, акти монтажу електрообладнання, протоколи випробування опору ізоляції і заземлення. Також було наголошено на проведенні спеціального навчання персоналу нових установок і отримання ІІ групи з електробезпеки електротехнологічного персоналу.