10 жовтня головні державні інспектори спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Тамара Чернікова, Анастасія Варавенко та Олександр Хаванський провели семінар з робітниками кар’єру «Західний» ПрАТ «Новотроїцьке рудоуправління» на тему: «Організація і виконання робіт підвищеної небезпеки».
У ході семінару спеціалістами детально розповіли про кожний вид робіт, на виконання якого потрібно видавати наряди-допуски. Зазначено, що порушення в організації виконання цих робіт нерідко стають причинами нещасних випадків, більшість з яких має тяжкі наслідки. Якість організації виконання робіт підвищеної небезпеки, а отже, й рівень виробничого травматизму, багато в чому залежать від якості розробки, впровадження, а також: контролю за додержанням вимог відповідного нормативного документа.
До наряду-допуску в разі потреби додаються схеми відключення обладнання від діючих агрегатів із зазначенням місць роз’ємів, встановлення заглушок тощо, схеми будови тимчасової вентиляції, освітлення, інші документи, що підтверджують узгодження із зацікавленими особами та організаціями робіт поблизу діючих ЛЕП та інше.
Наприкінці семінару фахівці відповіли на запитання працівників.