8 жовтня головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Анатолій Мельник провів в фермерському господарстві «Зоря» у с. Рубіжне Добропільського району семінар на тему: «Дотримання законодавства України про працю в частині: охорони праці та техніки безпеки під час виконання польових робіт».
Анатолій Мельник зазначив основні аспекти вимог законодавства України про охорону праці під час збирання зернових та масличних культур та при виконанні польових робіт. Державний інспектор надав роз’яснення щодо профілактики нещасних випадків та їх попередження, проведення навчання з питань охорони праці, інструктажів з питань охорони праці, порядку організації ефективної роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці та запобігання виробничого травматизму. Також звернули увагу на техніку безпеки на робочих місцях при виконанні ремонтних робіт з сільгосптехнікою.
В ході семінару були надані відповіді та роз’яснення на запитання присутніх щодо безпечної експлуатації електроприладів, техніки безпеки при роботі в період польових робіт і стосовно дотримання вимог законодавства України з охорони праці, пожежної безпеки, медичних оглядів та профілактики професійних захворювань.