Представники гірничого управління розповідали про вимоги правил безпеки при веденні робіт на перевантажувальних пунктах

0
163

9 жовтня заступник начальника спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Андрій Астапов та головний державний інспектор вищезазначеного відділу Олександр Хаванський провели семінар з керівниками ТОВ «Науково-виробничого підприємства» «Донбаснерудпром» на тему: «Вимоги правил безпеки при веденні робіт на перевантажувальних пунктах».

Під час семінару фахівці розповіли, що перевантажувальний пункт повинен бути розділений нейтральною зоною на зону роботи екскаватора і зону розвантаження транспортних засобів, які необхідно позначити відповідними знаками. У нейтральній зоні виконувати вантажно-розвантажувальні роботи забороняється. Роботи на перевантажувальному майданчику необхідно виконувати відповідно до паспорта та інструкції з охорони праці. Інструкція, розроблена відповідно до вимог НПАОП 0.00-4.15-98 « Положення про розробку інструкцій з охорони праці», повинна бути на робочому місці, а працівники мають бути ознайомлені з нею і паспортом за особистим підписом. Розмір (довжину і ширину) розвантажувального майданчика необхідно визначати розрахунком з урахуванням робочих параметрів обладнання і транспорту. Висота ярусу перевантажувального пункту не повинна перевищувати висоту черпання екскаватора.

Наприкінці зустрічі держслужбовці розповіли про необхідність виконання та додержання правил охорони праці для безпечного виконання робіт та збереження здоров`я працівників.