8 жовтня в Добропільському міському центрі зайнятості головні державні інспектори відділу контролю західного напрямку Яна Ковальова та Олена Федорова прийняли участь у проведенні тематичного семінару для роботодавців на тему: “Легальна зайнятість – шлях до добробуту в Україні”. Мета семінару – ознайомлення роботодавців з перевагами, які надає легальне оформлення найманих працівників, отримання відповідей від співробітників Держпраці на хвилюючі роботодавців питання.


Директор центру зайнятості Вікторія Бугаєць зазначила, що легалізація робочих місць та своєчасна і повна сплата обов’язкових платежів, а також забезпечення персоналу гідною заробітною платою – це обов’язок кожного роботодавця і тільки офіційне оформлення трудових відносин забезпечує найманому працівникові підтвердження трудового та страхового стажу, державні гарантії й соціальний захист, передбачені законодавством.
Представники Управління Держпраці проінформували учасників заходу про зміни в законодавстві про працю, відповідальність роботодавців та можливості заощадити кошти підприємства дотримуючись законодавства, порядок та умови проведення інспекційних відвідувань. Найголовніший акцент було поставлено на обов’язковій легалізації трудових відносин з працівниками та обов’язковому дотриманні роботодавцями мінімальних гарантій в оплаті праці, що тим самим унеможливить адміністративну відповідальність роботодавців в частині порушення ними законодавства про працю та виплати фінансових санкцій.