Інспектор гірничого управління читала лекцію на шахтоуправлінні “Добропільське”

0
300

4 жовтня головний державний інспектор спеціалізованого відділу геолого-маркшейдерського нагляду, переробки корисних копалин, реструктуризації та шахтного будівництва М. Овчинникова у ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля» шахта «Добропільська» провела семінар на тему: «Ведення вогневих робіт».
Під час семінару було наголошено, що вогневі роботи повинні проводитись у відповідності до «Заходів із забезпечення безпечного ведення вогневих робіт», які мають бути підписані головним механіком і начальником дільниці ВТБ, узгоджені з командиром (помічником) ВГРЗ, представником органу Держпраці, затверджені директором шахти і знаходитися на місці ведення робіт.
Головний механік, головний інженер гірничодобувного підприємства або їх заступники після затвердження заходів видають узгоджений з начальником дільниці ВТБ та представником органу Держпраці, письмовий наряд на виконання робіт, в якому повинні бути зазначені місце, час, характер і обсяг різання або зварювання металу, прізвища і посади виконавців вогневих робіт.