У Костянтинівці фахівець Управління спілкувалася з працівниками ПП «Спецпробуд 14»

0
383

4 жовтня головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Наталія Шевченко провела нараду з працівниками ПП «Спецпробуд 14» у м. Костянтинівка за темою: «Постанова Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011р. №1107 зі змінами, внесеними Постановою КМУ від 7 лютого 2018 року №48». Загальні вимоги з охорони праці».

Наталія Шевченко надала інформацію щодо загального травматизму у галузі будівництва у Донецькій області за 2018 рік, проаналізувала причини настання нещасних випадків. Акцентували увагу на види робіт підвищеної небезпеки та переліку машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, на які необхідно отримувати дозволи, а також про види робіт підвищеної небезпеки та переліку машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, на які потрібно отримувати декларацію.

У ході наради розглянули питання проведення якісного інструктажу з питань охорони праці (вступного, первинного, повторного, позапланового та цільового), дотримання їх термінів, перелік та склад інструкцій з охорони праці з яким необхідно проводити інструктажі. Перевірено правильность заповнення журналів з охорони праці та проаналізовано програми спеціального навчання з питань охорони праці.

Представник ГУ Держпраці також звернула увагу на терміни та виконання проведення попереднього (під час прийняття на роботу) і періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці; забезпечення за рахунок роботодавця придбання, комплектування, видачу та утримання засобів індивідуального захисту відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці та колективного договору.