Начальник транспортного відділу спілкувався з представниками КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління»

0
707

1 жовтня начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Дмитро Максимов, згідно повідомлення КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління» про нещасний випадок, який стався 28.09.2018 з водієм автобуса, провів круглий стіл.
Дмитро Максимов нагадав працівникам підприємства, що про кожний нещасний випадок потерпілий або працівник, який його виявив, чи інша особа – свідок нещасного випадку повинні негайно повідомити керівника робіт, який безпосереднього здійснює контроль за станом охорони праці на робочому місці, чи іншу уповноважену особу підприємства. Було зазначено, що треба вжити заходів до надання необхідної допомоги потерпілому та негайно повідомити роботодавця про те, що сталося згідно вимог Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, який затверджено Постановою КМУ від 30.11.2011 №1232.
Також було обговорено, що роботодавець повинен забезпечити працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту згідно Правил охорони праці на автомобільному транспорті (НПАОП 0.00-1.62-12).

Завідувач сектору взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв'язків та з питань Євроінтеграції, головний редактор та адміністратор офіційної сторінки Головного управління Держпраці у Донецькій області. Для зв'язку використовуйте посилання нижче на соціальні мережи.