Інтерв’ю заступника начальника ГУ Держпраці телекомпанії «Орбіта» щодо нелегального працевлаштування 0 145

11 вересня заступник начальника Головного управління Держпраці у Донецькій області дала інтерв’ю телекомпанії «Орбіта» щодо нелегального працевлаштування. У ході інтерв’ю було зазначено, що з 5 вересня по 5 жовтня Державною службою України з питань праці спільно з Фіскальної службою, ПФУ, Нацполіцією України та органами місцевого самоврядування проводиться роз’яснювальна кампанія для суб’єктів господарювання всіх форм власності, мета якої – детінізація ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин. Держпраці має намір застосувати жорсткі заходи до роботодавців, які грубо порушують трудове законодавство.

Ганна Зуб повідомила, що підставою для проведення комплексних заходів стало відповідне розпорядження Кабінету міністрів України від 05.09.2018 – «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».

«В даний час на багатьох підприємствах десятки, а то і сотні людей продовжують працювати без офіційного оформлення. Таким чином роботодавці не тільки ухиляються від сплати податків, внесків до ПФУ,а й позбавляють найманих працівників права на легальну працю, дотримання мінімальних законодавчих гарантій у сфері оплати праці та гідну пенсію в майбутньому, – говорить заступник начальника ГУ Держпраці. – Працівники, які отримують зарплату в конвертах, ризикують залишитись без належних виплат при звільненні або відпустці, не захищені при тимчасовій непрацездатності або у разі настання нещасного випадку на виробництві».

Ганна Зуб пояснила, що в зону ризику потрапляють, насамперед, суб’єкти господарювання, в тому числі ФОП, які створили розгалужену мережу діяльності, при цьому у них фактично оформлено два-три співробітника.

«Згідно з Постановою КМУ №295, під час інспекційних відвідувань з питань неоформлених трудових відносин інспектори праці при наявності службового посвідчення мають право безперешкодно, без попереднього повідомлення, самостійно і в будь-який час доби входити в будь-які виробничі, службові, адміністративні приміщення об’єкта, в якому використовують найману працю, – пояснила Анна Володимирівна. – Виявити роботодавця-порушника не так вже й складно – наприклад, сьогодні досить поширена схема оформлення співробітників як ФОП. А розміри штрафів, які доведеться сплатити за порушення, дуже високі».

Було повідомлено, що юридичні особи та ФОП, які допустили працівника до роботи без оформлення трудового договору, або оформили на неповний час при його повній фактичній зайнятості, або виплачують заробітну плату без сплати ЄСВ – понесуть відповідальність у вигляді штрафу в 30-кратному розмірі мінімальної зарплати , що становить 111 тисяч 690 гривень.

Фінансова санкція за недопуск інспектора до перевірки передбачена в розмірі 372 тисячі 230 гривень.

За словами Ганни Зуб, з початку 2018 року ГУ Держпраці в Донецькій області було проведено 88 інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання з питань дотримання законодавства про працю в частині трудових відносин, виявлено1140 неоформлених працівників. Зокрема, 44 таких перевірки відбулися у Покровську та Мирнограді по 37 суб’єктам господарювання. В ході інспектування було встановлено, що без оформлення трудових відносин працювали 47 осіб. На всіх роботодавців, які допустили порушення, накладено фінансові санкції в розмірі 30 мінімальних заробітних плат за кожного неоформленого працівника.

«У нас немає мети застосовувати великі штрафні санкції заради збільшення доходів до бюджету, – говорить заступник начальника ГУ Держпраці. – Головне – збільшити кількість застрахованих осіб, забезпечити їх соціальну захищеність і надходження доходів до бюджету у вигляді податків».

Було наведено приклад, коли в Покровському регіоні довелось перевірити підприємця, у якого, судячи з наданих звітів до органів фіскальної служби, не було найманих співробітників. При цьому фактично на момент перевірки у нього на робочих місцях виявилося п’ять працівників, а ФОП перешкоджала допуску інспекторів до перевірки. ГУ Держпраці було змушене оштрафувати підприємця на 372 тисячі 230 гривень.

Подібні порушення були виявлені і в ряді меблевих магазинів м. Покровська. В одному з них на робочих місцях були виявлені четверо неоформлених працівників, які пояснили перевіряючим, що перебувають на стажуванні. Матеріали перевірки та постанову про накладення штрафу за кожного неоформленого працівника були передані до суду, який прийняв рішення на користь Держпраці.

Також Ганна Зуб розповіла, в яких випадках проводяться інспекційні відвідування суб’єктів господарювання. В першу чергу – при зверненнях працівників зі скаргами на утиски їхніх трудових прав. Рішення про перевірку може прийняти керівник управління на підставі аналізу даних, наданих в Держпраці місцевими інспекційними органами – зокрема, комісіями щодо дотримання трудового законодавства при виконавчих органах влади. Підставою для перевірки може також загальнодоступна інформація про діяльність юридичних або фізичних осіб в інтернеті та соціальних мережах.

Попередня статтяНаступна стаття

Представники відділу контролю північного напрямку провели інформаційно-роз’яснювальну кампанію для роботодавців Бахмута 0 50

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 року «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» представники відділу контролю північного напрямку, Управління праці Бахмутської міської ради з залученням місцевого телеканалу провели інформаційно-роз’яснювальну кампанію роботодавцям міста Бахмут Донецької області про недопустимість роботи працівників без офіційного оформлення. Інспекторами праці відвідано 8 суб’єктів господарської діяльності, а саме: ФОП Філіпову Т.Г., ФОП Аванесян В.Є., ФОП Орел О.О., ФОП Рекало Н.М., ФОП Філін В.Б., ФОП Сафін О.Т., ФОП Муханов В.М., ФОП Озімай О.О., основними видами діяльності яких є роздрібна торгівля, обслуговування населення, діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування та надання послуг перукарнями та салонами краси. Було акцентовано увагу на соціальні гарантії встановлені законодавством стосовно найманих працівників та повідомлено про наслідки виконання роботи без оформлення трудового договору.


Роботодавцям зазначено про обов’язковість допущення осіб тільки після оформлення шляхом укладення трудового договору, наказу про прийняття на роботу, повідомлення до Державної фіскальної служби.
В ході роботи переглянуто документи щодо оформлення працівників, адже деякі роботодавці допускають осіб до роботи не уклавши договір, встановлюють безоплатний випробувальний термін обіцяючи оформлення в майбутньому. Наразі фізичні особи-підприємці отримали попередження та листи-запрошення для надання документів щодо оформлення трудових відносин у встановлений строк. У разі ненадання документів, невідповідності кількості працівників обсягам роботи, кількості торгових об’єктів СГД, режиму роботи, Управлінням Держпраці буде розглянуто питання щодо притягнення роботодавців до відповідальності.
Слід зазначити, що на підставі результатів інспекційних відвідувань Держпраці, посадових осіб може бути притягнуто до адміністративної та кримінальної відповідальності, а саме підприємство — до фінансової відповідальності. ГУ Держпраці у Донецькій області наголошує, що фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору передбачає штраф у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника щодо якого скоєно порушення (на сьогодні – 111 690 грн. за кожного працівника).