Результати конкурсу, який було оголошено 24 липня 2018 року 0 447

Результати конкурсу Переглянути

 

Попередня статтяНаступна стаття

У м. Покровськ в ГУ Держпраці у Донецькій області відбувся п’ятий етап конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби 0 105

13 вересня у Головному управлінні Держпраці у Донецькій області у місті Покровськ відбувся п’ятий етап конкурсу – тестування на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста з питань протидії корупції.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении

Інтерв’ю заступника начальника ГУ Держпраці телекомпанії «Орбіта» щодо нелегального працевлаштування 0 143

11 вересня заступник начальника Головного управління Держпраці у Донецькій області дала інтерв’ю телекомпанії «Орбіта» щодо нелегального працевлаштування. У ході інтерв’ю було зазначено, що з 5 вересня по 5 жовтня Державною службою України з питань праці спільно з Фіскальної службою, ПФУ, Нацполіцією України та органами місцевого самоврядування проводиться роз’яснювальна кампанія для суб’єктів господарювання всіх форм власності, мета якої – детінізація ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин. Держпраці має намір застосувати жорсткі заходи до роботодавців, які грубо порушують трудове законодавство.

Ганна Зуб повідомила, що підставою для проведення комплексних заходів стало відповідне розпорядження Кабінету міністрів України від 05.09.2018 – «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».

«В даний час на багатьох підприємствах десятки, а то і сотні людей продовжують працювати без офіційного оформлення. Таким чином роботодавці не тільки ухиляються від сплати податків, внесків до ПФУ,а й позбавляють найманих працівників права на легальну працю, дотримання мінімальних законодавчих гарантій у сфері оплати праці та гідну пенсію в майбутньому, – говорить заступник начальника ГУ Держпраці. – Працівники, які отримують зарплату в конвертах, ризикують залишитись без належних виплат при звільненні або відпустці, не захищені при тимчасовій непрацездатності або у разі настання нещасного випадку на виробництві».

Ганна Зуб пояснила, що в зону ризику потрапляють, насамперед, суб’єкти господарювання, в тому числі ФОП, які створили розгалужену мережу діяльності, при цьому у них фактично оформлено два-три співробітника.

«Згідно з Постановою КМУ №295, під час інспекційних відвідувань з питань неоформлених трудових відносин інспектори праці при наявності службового посвідчення мають право безперешкодно, без попереднього повідомлення, самостійно і в будь-який час доби входити в будь-які виробничі, службові, адміністративні приміщення об’єкта, в якому використовують найману працю, – пояснила Анна Володимирівна. – Виявити роботодавця-порушника не так вже й складно – наприклад, сьогодні досить поширена схема оформлення співробітників як ФОП. А розміри штрафів, які доведеться сплатити за порушення, дуже високі».

Було повідомлено, що юридичні особи та ФОП, які допустили працівника до роботи без оформлення трудового договору, або оформили на неповний час при його повній фактичній зайнятості, або виплачують заробітну плату без сплати ЄСВ – понесуть відповідальність у вигляді штрафу в 30-кратному розмірі мінімальної зарплати , що становить 111 тисяч 690 гривень.

Фінансова санкція за недопуск інспектора до перевірки передбачена в розмірі 372 тисячі 230 гривень.

За словами Ганни Зуб, з початку 2018 року ГУ Держпраці в Донецькій області було проведено 88 інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання з питань дотримання законодавства про працю в частині трудових відносин, виявлено1140 неоформлених працівників. Зокрема, 44 таких перевірки відбулися у Покровську та Мирнограді по 37 суб’єктам господарювання. В ході інспектування було встановлено, що без оформлення трудових відносин працювали 47 осіб. На всіх роботодавців, які допустили порушення, накладено фінансові санкції в розмірі 30 мінімальних заробітних плат за кожного неоформленого працівника.

«У нас немає мети застосовувати великі штрафні санкції заради збільшення доходів до бюджету, – говорить заступник начальника ГУ Держпраці. – Головне – збільшити кількість застрахованих осіб, забезпечити їх соціальну захищеність і надходження доходів до бюджету у вигляді податків».

Було наведено приклад, коли в Покровському регіоні довелось перевірити підприємця, у якого, судячи з наданих звітів до органів фіскальної служби, не було найманих співробітників. При цьому фактично на момент перевірки у нього на робочих місцях виявилося п’ять працівників, а ФОП перешкоджала допуску інспекторів до перевірки. ГУ Держпраці було змушене оштрафувати підприємця на 372 тисячі 230 гривень.

Подібні порушення були виявлені і в ряді меблевих магазинів м. Покровська. В одному з них на робочих місцях були виявлені четверо неоформлених працівників, які пояснили перевіряючим, що перебувають на стажуванні. Матеріали перевірки та постанову про накладення штрафу за кожного неоформленого працівника були передані до суду, який прийняв рішення на користь Держпраці.

Також Ганна Зуб розповіла, в яких випадках проводяться інспекційні відвідування суб’єктів господарювання. В першу чергу – при зверненнях працівників зі скаргами на утиски їхніх трудових прав. Рішення про перевірку може прийняти керівник управління на підставі аналізу даних, наданих в Держпраці місцевими інспекційними органами – зокрема, комісіями щодо дотримання трудового законодавства при виконавчих органах влади. Підставою для перевірки може також загальнодоступна інформація про діяльність юридичних або фізичних осіб в інтернеті та соціальних мережах.