До уваги кандидатів на зайняття посад державної служби категорії “Б” 0 392

Зазначені нижче зміни набувають чинності з 28 серпня 2018 року!


Попередня статтяНаступна стаття

Фахівець відділу управління персоналом проводила технічне навчання у Краматорську 0 22

18 вересня головний спеціаліст відділу управління персоналом Юлія Чернишова провела технічне навчання для працівників Головного управління Держпраці у Донецькій області за темою: «Типовий порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців». Було надано методичні рекомендації щодо визначення ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорії Б і В, місце яких закріплено в м. Краматорськ.
Оцінювання результатів службової діяльності державних службовців проводиться відповідно до Типового порядку його проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 640.
Юлія Чернишова звернула увагу, що оцінювання проводиться, якщо на момент прийняття наказу (розпорядження) про його проведення державні службовці працювали на займаній посаді у звітному році з визначеними їм завданнями не менш як шість місяців.
Оцінювання проводиться щороку у жовтні-грудні за період з 1 січня поточного року або з дати визначення завдань і ключових показників до дати прийняття наказу (розпорядження) про проведення оцінювання. Під час технічного навчання було розглянуто етапи оцінювання, його строк, а також інформацію, що зазначається у наказі про його проведення.
Крім того, було зазначено яким чином визначаються завдання і ключові показники для кожного державного службовця, проводиться оціночна співбесіда, затверджуються результати оцінювання та проходить ознайомлення з ними.
Висновок щодо результатів оцінювання з негативною оцінкою може бути оскаржений державним службовцем. Висновок щодо результатів оцінювання скасовується суб’єктом призначення або судом. У разі прийняття рішення про скасування висновку щодо результатів оцінювання, оцінювання проводиться відповідно до вищезазначеного Типового порядку у двомісячний строк після прийняття такого рішення.
Під час лекції було визначено основні терміни, розглянуто рекомендації щодо послідовності дій у визначенні завдань, ключових показників, їх змісту, а також щодо систематичного моніторингу виконання та перегляду.

У м. Покровськ в ГУ Держпраці у Донецькій області відбувся п’ятий етап конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби 0 105

13 вересня у Головному управлінні Держпраці у Донецькій області у місті Покровськ відбувся п’ятий етап конкурсу – тестування на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста з питань протидії корупції.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении