Розпочато розслідування нещасного випадку на ТОВ «ЗАПОРІЖЕЛЕКТРО»

0
352

Розпочато розслідування нещасного випадку, який стався 2 серпня 2018 року з монтажником стальних та залізобетонних конструкцій ТОВ «ЗАПОРІЖЕЛЕКТРО» внаслідок падіння з висоти під час ремонту даху будівлі ділянки гумово-технічних виробів цеху холодного прокату ПРАТ «ММК ІМ. ІЛЛІЧА», а саме робіт з заміни залізобетонних плит на металеві щити.
Комісію зі спеціального розслідуванню нещасного випадку зі смертельним наслідком очолив начальник відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Михайло Хайлов.
Для визначення обставин, за якими стався нещасний випадок, комісія провела огляд місця нещасного випадку, розглянула дозвільну документацію на право виконання робіт підвищеної небезпеки, а також провела опитування свідків та інших осіб, причетних до нещасного випадку.

Завідувач сектору взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв'язків та з питань Євроінтеграції, головний редактор та адміністратор офіційної сторінки Головного управління Держпраці у Донецькій області. Для зв'язку використовуйте посилання нижче на соціальні мережи.