Завдяки інспекційним відвідуванням фахівців ГУ Держпраці у низці вугільних підприємств виплачено заборгованість із заробітної плати 0 34

З метою посилення контролю за додержанням роботодавцями законодавства про працю, зокрема з питань оплати праці, представники Головного управління Держпраці у Донецькій області особливу увагу приділили стану виплати заборгованості із заробітної плати працівникам вугільної галузі.

В липні 2018 року, на підставі звернень працівників ДП «ВК «Краснолиманська» було проведено інспекційне відвідування роботодавця-боржника з питань дотримання вимог законодавства про працю, в частині оплати праці. Сума заборгованості на час проведення інспекційного відвідування за травень 2018 року складала 18535,6 тис. грн. перед 2552 працівникам.

 За результатами інспекційного відвідування Державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська» встановлено порушення вимог законодавства про працю, застосовано фінансові санкції на суму 14,9 тис. грн, складено протокол про адміністративні порушення на посадову особу підприємства, винесено припис з вимогою погашення заборгованості зі сплати заробітної плати. На виконання припису зазначену заборгованість погашено в повному обсязі.

Під час інспекційного відвідування Державного підприємства «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1» з питань дотримання вимог законодавства про працю, встановлено наявність заборгованості перед 2571 працівником в сумі 9820 тис. грн., допуск до роботи 3 працівників без укладання трудового договору, застосовано фінансові санкції на суму 335 тис. грн, винесено припис з вимогою погашення заборгованості із виплати заробітної плати. На виконання припису зазначену заборгованість погашено в повному обсязі.

Також за результатами інспекційного відвідування Державного підприємства «Мирноградвугілля» з питань дотримання вимог законодавства про працю, встановлено наявність заборгованості перед 4749 працівниками в сумі 10802,4 тис.грн., допуск до роботи 95 працівників без укладання трудового договору, застосовано фінансові санкції на суму 10625,5 тис. грн, складено протокол про адміністративні порушення на посадову особу підприємства, винесено припис з вимогою погашення заборгованості із виплати заробітної плати. На виконання припису зазначену заборгованість погашено в повному обсязі.

У Державному підприємстві «Селидіввугілля» встановлено наявність заборгованості перед 8231 працівниками в сумі 63146,7 тис.грн., допуск до роботи 3 працівників без укладання трудового договору, застосовано фінансові санкції на суму 350,0 тис. грн, складено протокол про адміністративні порушення на посадову особу підприємства, винесено припис з вимогою погашення заборгованості із виплати заробітної плати. На виконання припису зазначену заборгованість погашено в повному обсязі.

Попередня статтяНаступна стаття

Представники ГУ Держпраці у Донецькій області приймають активну участь у спільних цільових профілактичних заходах під умовною назвою «Мігрант» 0 16

На минулому тижні головний державний інспектор контролю південного напрямку управління з питань праці Валерій Бєляков прийняв участь у спільному рейді по м.Маріуполь з представниками Головного управління ДМС у Донецькій області, Головного управління Національної поліції в Донецькій області, Донецького прикордонного загону, Управління патрульної поліції в Донецькій області.

Іноземним громадянам, які здійснюють підприємницьку діяльність, працівникам-іноземцям були роз’яснені вимоги КЗпП України. Зокрема, роботодавцям було повідомлено, що згідно з вимогами абз.2 ч.2 ст.265 КЗпП України юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, в разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків несуть відповідальність у вигляді штрафу у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (на сьогодні – 111 690 грн.) за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Під час заходу були виявлені ризики використання праці іноземців, які легально перебувають та мають право на працю в Україні, проте з якими, ймовірно, не укладено трудовий договір. Після роз’яснення трудового законодавства фізичні особи-підприємці виявили бажання не допускати порушень законодавства та права працівника на працю і соціальний захист. Саме превентивні міри мають допомогти бути обізнаними обом сторонам трудового процесу, – і роботодавцю, і працівнику, своєчасно запобігти помилкам та небажаним штрафам.

Інспектори транспортного відділу провели круглий стіл на станції Краматорськ ПАТ «Укрзалізниця» 0 15

14 серпня у структурному підрозділі вокзалу станції Краматорськ РФ «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» головні державні інспектори на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Юлія Кравцова та Ігор Сиднєв провели круглий стіл, під час якого обговорили питання щодо мінімальних вимог безпеки під час роботи з екранними пристроями та вимоги щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями, затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 14.02.2018 № 207.

Посадові особи Управління Держпраці проінформували, що перед початком роботи необхідно очищати екранні пристрої від пилу та інших забруднень. Після закінчення роботи екранні пристрої слід відключати від електричної мережі. У разі виникнення аварійної ситуації необхідно негайно відключити екранний пристрій від електричної мережі.

На всі питання працівників СП вокзал станції Краматорськ РФ «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» інспекторами надано вичерпні відповіді.