У м. Мирноград відбулась нарада щодо підведення підсумків роботи управління гірничого нагляду за 7 місяців 2018 року 0 121

8 серпня в управлінні гірничого нагляду відбулась нарада під головуванням начальника Головного управління Держпраці у Донецькій області Володимира Шубіна щодо підведення підсумків роботи управління гірничого нагляду за 7 місяців 2018 року, показників наглядової діяльності за липень та стану охорони праці на піднаглядних підприємствах.

Начальник управління гірничого нагляду Дмитро Самохвалов звітував про стан охорони праці та промислової безпеки на підприємствах, піднаглядних управлінню гірничого нагляду. Було доведено до відома присутніх, що недофінансування заходів техніки безпеки та охорони праці, законодавчі обмеження призводять до порушень та недотримання найнеобхідніших вимог виробничої безпеки, що негативно впливає на стан охорони праці. Незважаючи на зменшення виробничого травматизму, рівень виробничого травматизму залишається на достатньо  високому рівні.

Фото Головне управління Держпраці у Донецькій області.

Аналізуючи 2018 рік, слід зазначити, що з початку року на вугільних підприємствах у Донецькій області зафіксовано 213 випадків загального виробничого травматизму, що на 11 випадків або 5,8% менше ніж за аналогічний період 2017 року. В тому числі 34 нещасних випадків з тяжкими наслідками,  що на 8 випадків менше ніж у 2017 році та 8 нещасних випадків зі смертельним наслідками, що на 1 випадок менше ніж у 2017 році або  11,1%.

Фото Головне управління Держпраці у Донецькій області.

Також, окремо було розглянуто наглядову діяльність управління гірничого нагляду. З початку року фахівцями управління гірничого нагляду було  проведено 192 позапланові перевірки об’єктів суб’єктів господарювання. За результатами перевірок до адміністративного суду направлено 3 позовні  заяви щодо зупинки виконання робіт.

За звітний період на посадових осіб та працівників підприємств було накладено 311 адміністративних стягнень на загальну суму 85 425 грн.

Фото Головне управління Держпраці у Донецькій області.

Фото Головне управління Держпраці у Донецькій області.

Попередня статтяНаступна стаття

У Маріуполі обговорили легальне перебування іноземців на території України та їх офіційне працевлаштування 0 12

У Маріуполі в Дирекції по персоналу та адміністрації ПрАТ «МК «Азовсталь» 14 серпня проводився круглий стіл з питаннь легального перебування іноземців на території України, офіційного працевлаштування іноземних громадян, отримання дозволів на застосування праці іноземців.

У заході прийняла участь заступник директора Маріупольського міського центру зайнятості Світлана Міщенко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ольга Валова та заступник начальника відділу контролю південного напрямку управління з питань праці Головного управління Держпраці у Донецькій області Наталя Морозова.

Наталя Морозова інформувала про те, що позапланові заходи зі здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про зайнятість населення проводяться відповідно до вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю)у сфері господарської діяльності». Проте на сьогодні такі заходи не здійснюються у зв’язку з дією мораторію на території проведення антитерористичної операції.

Крім того, Морозова Н. зупинилася на правових та соціальних наслідках використання праці без належного оформлення трудових відносин, доповіла про результати контролю законодавства про працю щодо виявлення неоформлених працівників.

Представники ГУ Держпраці у Донецькій області приймають активну участь у спільних цільових профілактичних заходах під умовною назвою «Мігрант» 0 16

На минулому тижні головний державний інспектор контролю південного напрямку управління з питань праці Валерій Бєляков прийняв участь у спільному рейді по м.Маріуполь з представниками Головного управління ДМС у Донецькій області, Головного управління Національної поліції в Донецькій області, Донецького прикордонного загону, Управління патрульної поліції в Донецькій області.

Іноземним громадянам, які здійснюють підприємницьку діяльність, працівникам-іноземцям були роз’яснені вимоги КЗпП України. Зокрема, роботодавцям було повідомлено, що згідно з вимогами абз.2 ч.2 ст.265 КЗпП України юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, в разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків несуть відповідальність у вигляді штрафу у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (на сьогодні – 111 690 грн.) за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Під час заходу були виявлені ризики використання праці іноземців, які легально перебувають та мають право на працю в Україні, проте з якими, ймовірно, не укладено трудовий договір. Після роз’яснення трудового законодавства фізичні особи-підприємці виявили бажання не допускати порушень законодавства та права працівника на працю і соціальний захист. Саме превентивні міри мають допомогти бути обізнаними обом сторонам трудового процесу, – і роботодавцю, і працівнику, своєчасно запобігти помилкам та небажаним штрафам.