Заступник начальника відділу у металургії, машинобудуванні та енергетиці управління нагляду у промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки С.Гошко провів засідання комісії спеціального розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками з газозварником цеху металоконструкцій ПрАТ «НКМЗ».

У заході приймали участь працівники цеху металоконструкцій, спеціалісти служби охорони праці підприємства, страховий експерт з охорони праці Краматорського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Донецькій області. Під час проведення засідання всі члени комісії розглянули та ознайомились з новими матеріалами спецрозслідування, кожен висловив свою власну думку з приводу протоколу опитування потерпілого.Також були внесені корективи до документів, які стосуються даного розслідування.

Завідувач сектору взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв'язків та з питань Євроінтеграції, головний редактор та адміністратор офіційної сторінки Головного управління Держпраці у Донецькій області. Для зв'язку використовуйте посилання нижче на соціальні мережи.