На шахті «Новодонецька» стався нещасний випадок зі смертельним наслідком 0 55

     1 липня 2018 року об 12 годині 04 хвилини на шахті «Новодонецька» ВСП «Шахтоуправління Білозерське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з електрослюсарем підземним дільниці стаціонарного обладнання №4.

     При виконанні робіт по обслуговуванню реверсора РВВ-6/10-400У3 (з вакуумним контактором) електродвигуну підйомної машини допоміжного ствола був уражений електричним струмом 6кВт електрослюсар підземний.

 

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівець гірничого управління провів семінар на шахті “Добропільська” 0 35

7 серпня головний державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у Добропіьському регіоні Олександр Оріщенко провів на шахті «Добропільська» ВСП «Шахтоуправління Добропільське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» семінар на тему: «Розробка заходів для попередження виробничого травматизму». 
За результатами виробничого травматизму розробляються заходи для його попередження з аналогічних причин з визначенням конкретних обсягів робіт, відповідальних за виконання осіб та термінів виконання. Заходи узгоджуються з державною інспекцією, профспілковою організацією і затверджуються роботодавцем.
Хід виконання намічених заходів роботодавцем розглядається щоквартально разом із зацікавленими організаціями.
При необґрунтованому невиконанні заходів щодо попередження виробничого травматизму працівники органів Держпраці можуть притягнути до адміністративної відповідальності винних осіб та направити адміністративний позов до суду про заборону роботи на об’єктах, де умови праці не приведені у відповідність до вимог нормативних актів з охорони праці та недостатній рівень техніки безпеки.
Відповідальність за виконання заходів, розроблених комісіями з розслідування нещасних випадків на підприємстві, несе його керівник, який через службу охорони праці або особу, на яку покладені функції з охорони праці наказом, організовує постійний контроль за їх виконанням.
Крім того, постійний контроль здійснюється державним інспектором Держпраці, закріпленим за підприємством, страховим експертом з охорони праці виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, профспілковою організацією.
Хід виконання заходів щодо попередження виробничого травматизму має розглядатись на засіданнях постійно діючої комісії з охорони праці підприємства.

Представники гірничого управління організували технічне навчання ПАТ «ДТЕК «ЦОФ «Октябрьська» 0 31

Головний державний інспектор відділу гірничого нагляду і контролю В. Коструб та відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні К. Кривенко проводили технічне навчання на ПАТ «ДТЕК «ЦОФ «Октябрьська» з питань організації роботи при ведені вогневих робіт у надшахтних будівлях, згідно вимог НАПБ Б.02.019-2004 Правил пожежної безпеки та відповідав на всі поставлені питання.

Вогневі роботи у надшахтних будівлях повинні проводитись на підставі оформленої декларації, що передбачено у Переліку видів робіт підвищеної небезпеки, які виконуються на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці (зміни що внесено до постанов Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2010 р.№ 725 і від 26 жовтня 2011 р., № 1107).