Тимчасова непрацездатність: гарантії та заборони щодо звільнення працівників 0 184

Кодекс законів про працю України (далі – КЗпП України) містить певні гарантії та заборони щодо звільнення працівників. Так, згідно зі ст. 40 КЗпП України не допускається звільнення працівника в період його тимчасової непрацездатності, а також в період його перебування у відпустці, за винятком п. 5 ст.40 КЗпП України, а саме нез’явлення на роботу протягом більш як чотирьох місяців підряд внаслідок тимчасової непрацездатності, не рахуючи відпустки по вагітності і родах, якщо законодавством не встановлений триваліший строк збереження місця роботи (посади) при певному захворюванні. За працівниками, які втратили працездатність у зв’язку з трудовим каліцтвом або професійним захворюванням, місце роботи (посада) зберігається до відновлення працездатності або встановлення інвалідності.
Список таких захворювань, де вказаний строк збереження місця роботи при певному захворюванні, відсутній. Проте, згідно з ст.25 Закону України від 06.04.2000 №1645-III «Про захист населення від інфекційних хвороб» особам працездатного віку, в яких вперше виявлено захворювання на туберкульоз або стався його рецидив, листок непрацездатності для проведення безперервного курсу лікування та оздоровлення може видаватися на строк до 10 місяців. За такими особами протягом цього строку зберігається місце роботи. 
Отже, звільнити працівника за п.5, ст.40 КЗпП України можливо вже на наступний день після закінчення терміну чотирьох місяців, якщо:
• по-перше, його хвороба не пов’язана з професійним захворюванням, або трудовим каліцтвом; 
• по-друге, не є захворюванням на туберкульоз.
Зауважуємо, що відповідно до ст.184 КЗпП України, забороняється звільняти вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (в окремих випадках до шести років, якщо дитина потребує домашнього догляду), одиноких матерів при наявності дитини до чотирнадцяти років або дитини-інваліда, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов’язковим працевлаштуванням.
Також слід пам’ятати, у разі якщо співробітник – член первинної профспілкової організації, то, щоб звільнити його за п.5 ст.40 КЗпП України, потрібно отримати згоду виборного органу цієї організації. 
Відсутність на робочому місці протягом чотирьох місяців обов’язково повинна бути підтверджена наявністю листків непрацездатності. У разі їх відсутності підставою для звільнення може бути прогул без поважних причин (п.4 ст. 40 КЗпП України).

Попередня статтяНаступна стаття

Заступник начальника відділу нагляду у хімічній промисловості та газовому комплексі провів нараду на КП “Краснолиманська тепломережа” 0 13

Перед початком опалювального сезону 2018 – 2019 рр. заступник начальника відділу нагляду у хімічній промисловості та газовому комплексі Олександр Мовчан, головний державний інспектор цього ж відділу Сергій Бєлов та головний державний інспектор відділу державного нагляду на виробництвах і на об’єктах підвищеної небезпеки Олег Літвиненко 18 вересня прийняли участь у семінарі-нараді з питань організації підготовки до експлуатації систем газопостачання котелень напередодні початку опалювального сезону та порядку пуску котлів після ремонтів і міжсезонного простою. 
Семінар-нарада відбувалась у приміщенні виробничої одиниці обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» «Краснолиманська тепломережа». У якій також прийняли участь керівники та спеціалісти з охорони праці Краснолиманської тепломережі, а також оператори котлів. Обговорили стажування та допуск до роботи операторів котлів після тривалої перерви у роботі.

На ПрАТ «Краматорський завод енергетичного машинобудування» інспектор Управління читала лекцію 0 9

20 вересня на ПрАТ «Краматорський завод енергетичного машинобудування» відбувся семінар, який провела головний державний інспектор відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці управління нагляду в промисловості та на об’єктах підвищеної небезпеки Олена Комель.

На засіданні були розглянуті питання промислової безпеки та охорони праці на підприємствах машинобудування Донецької області. Були обговорені нещасні випадки, які сталися на підприємствах області, обговорені питання, які турбують підприємство з охорони праці. Семінар-нараду відвідали керівники структурних підрозділів підприємства та представники керівництва. Питання, які обговорювалися на семінарі-нараді будуть доведені на загальних зборах, технічних заняттях до працівників ПрАТ «Краматорський завод енергетичного машинобудування», посилено роботу щодо профілактики та недопущення виробничого травматизму.