Інспектор відділу нагляду у хімічній промисловості та газовому комплексі відвідав ТОВ «Волноваський кукурудзяний завод» 0 55

14 червня головний державний інспектор відділу нагляду у хімічній промисловості та газовому комплексі Денис Назаренко провів cемінар з робітниками газового господарства ТОВ «Волноваський кукурудзяний завод». 
Робітникам були доведені до відома вимоги діючого законодавства з охорони праці щодо безпечної експлуатації димових та вентиляційних каналів, вимоги безпечної експлуатації газорегуляторних установок та вимоги безпечної експлуатації газопроводів та котелень. Також було звернено увагу на забезпечення працівників спецодягом та ЗІЗ, навчання та перевірку знань, проходження медичних оглядів.
Були перевірені навички дій згідно ПЛАС при виникненні аварійних ситуацій, знання виробничих інструкцій та інструкцій з охорони праці та промислової безпеки.

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівець Управління прийняв участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 0 7

Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Чапеком О.В. було прийнято участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

На засіданні обговорювались питання протипожежного захисту лісу та сільгоспугідь у Великоновосілківському районі, заходів щодо попередження нещасних випадків із людьми на воді, стану дотримання державних санітарних норм та правил в загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих закладах освіти району та інше.

Представники відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі провели протиаварійні тренування на АЗС у Маріуполі 0 13

13 та 14 серпня головні державні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Алла Султанова та Віктор Торгунаков взяли участь у проведенні протиаварійних тренувань з персоналом багатопаливних АЗС у ПП “Фірма “Лілія” м. Маріуполь.

Під час навчань робітникам були нагадані основні вимоги до застосування засобів індивідуального захисту, проходження медичних оглядів та інструктажів з охорони праці. Теми навчань враховували особливості експлуатації обладнання під час високої температури навколишнього повітря.