Інспектор відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь надали консультацію працівнику ТОВ “МАСТ-БУД” 0 78

До відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь звернувся Дмитро Хирим-Гирей, який є відповідальною особою за утримання обладнання у справному стані у ТОВ “МАСТ-БУД”.
Головні державні інспектори відділу Сергій Федоров та Дмитро Немченков надали інформаційно-консультаційну підтримку щодо організації безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів та машин, які знаходяться на балансі ТОВ “МАСТ-БУД”. 
В процесі спілкування головні державні інспектори ознайомили Дмитра Хирим-Гирея зі змістом нових Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання. 
Особливу звернули на вимоги правил щодо нагляду за технічним станом в/п кранів, справністю приладів безпеки, наявністю світлової та звукової сигналізації.

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівець Управління прийняв участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 0 7

Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Чапеком О.В. було прийнято участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

На засіданні обговорювались питання протипожежного захисту лісу та сільгоспугідь у Великоновосілківському районі, заходів щодо попередження нещасних випадків із людьми на воді, стану дотримання державних санітарних норм та правил в загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих закладах освіти району та інше.

Представники відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі провели протиаварійні тренування на АЗС у Маріуполі 0 13

13 та 14 серпня головні державні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Алла Султанова та Віктор Торгунаков взяли участь у проведенні протиаварійних тренувань з персоналом багатопаливних АЗС у ПП “Фірма “Лілія” м. Маріуполь.

Під час навчань робітникам були нагадані основні вимоги до застосування засобів індивідуального захисту, проходження медичних оглядів та інструктажів з охорони праці. Теми навчань враховували особливості експлуатації обладнання під час високої температури навколишнього повітря.