Інспектор відділу експертної роботи читав лекцію у Міському наркологічному диспансері м. Маріуполя 0 67

13 червня головний державний інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Віталій Котов провів круглий стіл у КЛПУ «Міський наркологічний диспансер м. Маріуполя» з розгляду питань ринкового нагляду.
Віталій Котов надав роз’яснення про вимоги Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та технічних регламентів. Також повідомив про те, що при придбанні нехарчової продукції розповсюджувачі цієї продукції мають додавати до документації декларацію відповідності та продукція повинна бути промаркована національним знаком відповідності.

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівець Управління прийняв участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 0 7

Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Чапеком О.В. було прийнято участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

На засіданні обговорювались питання протипожежного захисту лісу та сільгоспугідь у Великоновосілківському районі, заходів щодо попередження нещасних випадків із людьми на воді, стану дотримання державних санітарних норм та правил в загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих закладах освіти району та інше.

Представники відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі провели протиаварійні тренування на АЗС у Маріуполі 0 13

13 та 14 серпня головні державні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Алла Султанова та Віктор Торгунаков взяли участь у проведенні протиаварійних тренувань з персоналом багатопаливних АЗС у ПП “Фірма “Лілія” м. Маріуполь.

Під час навчань робітникам були нагадані основні вимоги до застосування засобів індивідуального захисту, проходження медичних оглядів та інструктажів з охорони праці. Теми навчань враховували особливості експлуатації обладнання під час високої температури навколишнього повітря.