Інспектори відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь перевіряли знання працівників підприємств міста 0 70

Головні державні інспектори відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Сергій Шутілов та Сергій Уколов взяли участь у роботі комісії з перевірки знань керівників та спеціалістів підприємств міста з загального курсу з охорони праці, «Правил охорони праці під час виконання робіт на висоті», «Правил охорони праці у газовому господарстві підприємств чорної металургії», «Правил безпеки і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском», «Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями», «Правил охорони праці під час ремонту устаткування на підприємствах чорної металургії», «Правил охорони праці в металургійній промисловості», яке відбулося у навчальному центрі товариства з обмеженою відповідальністю «Учбово-експертний центр з охорони праці».
Більшість опитуваних підтвердили задовільний рівень знань з питань охорони праці.

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівець Управління прийняв участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 0 7

Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Чапеком О.В. було прийнято участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

На засіданні обговорювались питання протипожежного захисту лісу та сільгоспугідь у Великоновосілківському районі, заходів щодо попередження нещасних випадків із людьми на воді, стану дотримання державних санітарних норм та правил в загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих закладах освіти району та інше.

Представники відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі провели протиаварійні тренування на АЗС у Маріуполі 0 13

13 та 14 серпня головні державні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Алла Султанова та Віктор Торгунаков взяли участь у проведенні протиаварійних тренувань з персоналом багатопаливних АЗС у ПП “Фірма “Лілія” м. Маріуполь.

Під час навчань робітникам були нагадані основні вимоги до застосування засобів індивідуального захисту, проходження медичних оглядів та інструктажів з охорони праці. Теми навчань враховували особливості експлуатації обладнання під час високої температури навколишнього повітря.