У ТОВ “Авто Капітал Плаза” інспектором Управління проводився розгляд документів 0 75

14 червня у приміщені Головного управління Держпраці у Донецькій області (м. Краматорськ) проводився розгляд наданих документів ТОВ “Авто Капітал Плаза” з узгодження списку працівників, які мають право проведення оперативних переговорів з енергопостачальною організацією. 
Заступник начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Юрій Славкін розповів фахівцю підприємства про важливість навчання і отримання групи з електробезпеки відповідальним особам за електрогосподарство на підприємстві. Також попередив, що наявність дозволу на експлуатацію електрообладнання напругою понад 1000В обов’язково для підприємства незалежно від їхньої відомчої належності і форм власності на засоби виробництва.

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівець Управління прийняв участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 0 7

Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Чапеком О.В. було прийнято участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

На засіданні обговорювались питання протипожежного захисту лісу та сільгоспугідь у Великоновосілківському районі, заходів щодо попередження нещасних випадків із людьми на воді, стану дотримання державних санітарних норм та правил в загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих закладах освіти району та інше.

Представники відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі провели протиаварійні тренування на АЗС у Маріуполі 0 13

13 та 14 серпня головні державні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Алла Султанова та Віктор Торгунаков взяли участь у проведенні протиаварійних тренувань з персоналом багатопаливних АЗС у ПП “Фірма “Лілія” м. Маріуполь.

Під час навчань робітникам були нагадані основні вимоги до застосування засобів індивідуального захисту, проходження медичних оглядів та інструктажів з охорони праці. Теми навчань враховували особливості експлуатації обладнання під час високої температури навколишнього повітря.