У КП “Покровськтепломережа” інспектор Управління Держпраці проводив технічну нараду 0 81

14 червня у м. Покровськ головний державний інспектор відділу нагляду у хімічній промисловості та газовому комплексі Олег Ісаєнко з метою запобігання нещасних випадків на підприємстві КП “Покровськтепломережа” провів технічну нараду з керівництвом та посадовими особами котельних. Основною проблемою, яка обговорювалась на нараді, стала організація та проведення на підприємстві газонебезпечних робіт у ГРУ котельних підприємства.
Представники котельні КП “Покровськтепломережа” ставили питання щодо останніх змін в законодавстві про охорону праці, сучасні вимоги до засобів індивідуального захисту робітників при виконанні робіт підвищеної небезпеки, на які Олег Ісаєнко надав вичерпні відповіді.

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівець Управління прийняв участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 0 7

Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Чапеком О.В. було прийнято участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

На засіданні обговорювались питання протипожежного захисту лісу та сільгоспугідь у Великоновосілківському районі, заходів щодо попередження нещасних випадків із людьми на воді, стану дотримання державних санітарних норм та правил в загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих закладах освіти району та інше.

Представники відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі провели протиаварійні тренування на АЗС у Маріуполі 0 13

13 та 14 серпня головні державні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Алла Султанова та Віктор Торгунаков взяли участь у проведенні протиаварійних тренувань з персоналом багатопаливних АЗС у ПП “Фірма “Лілія” м. Маріуполь.

Під час навчань робітникам були нагадані основні вимоги до застосування засобів індивідуального захисту, проходження медичних оглядів та інструктажів з охорони праці. Теми навчань враховували особливості експлуатації обладнання під час високої температури навколишнього повітря.