Триває позапланова перевірка ПРАТ “МК “АЗОВСТАЛЬ” у зв’язку з нещасним випадком зі смертельним наслідком 0 115

Представники управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки з 6 по 19 червня триває позапланова перевірка дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у цеху експлуатації управління залізничного транспорту ПРАТ “МК “АЗОВСТАЛЬ” у зв’язку з нещасним випадком зі смертельним наслідком працівника комбінату.
Головний державний інспектор відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Сергій Шаптала за участю відповідального працівника за утримання посудин у справному стані та обслуговуючого персоналу перевіряє посудини, що працюють під тиском, у тому числі дію манометрів, запобіжних клапанів тощо.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.