Спеціалісти гірничого управління проводили технічне навчання на ПАТ «Шахтобудмонтажне управління №1» 0 76

13 червня начальник спеціалізованого відділу геолого-маркшейдерського нагляду, переробки корисних копалин, реструктуризації та шахтного будівництва О. Ліщенко та головний державний інспектор спеціалізованого відділу гірничого нагляду і контролю А. Заморєєв провели технічне навчання з фахівцями ПАТ «Шахтобудмонтажне управління №1» з питань організації роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці та запобігання виробничого травматизму.


В ході технічного навчання було роз’яснено вимоги НАПБ А.01.001-2014 «Правила пожежної безпеки в Україні», НПАОП 10.0-1.01-10 «Правила безпеки в вугільних шахтах», НПАОП 10.0-5.03-04 «Інструкція з ведення вогневих робіт в підземних виробках і надшахтних будівлях» та НПАОП 0.00-1.15-07 «Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті».
ПАТ «Шахтобудмонтажне управління №1» згідно договору підряду буде виконувати вогневі роботи на висоті при монтажі шумоглушника дифузору вентиляційної установки головного провітрювання DY TDR329 3TD8A виробництва Howden (Німеччина) на вентиляційному стволі №3 та на металоконструкціях тимчасової котельної (північна калориферна) повітряподавального стволу №3 блоку 11 ПАТ «Шахтоуправління «Покровське».

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівець Управління прийняв участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 0 7

Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Чапеком О.В. було прийнято участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

На засіданні обговорювались питання протипожежного захисту лісу та сільгоспугідь у Великоновосілківському районі, заходів щодо попередження нещасних випадків із людьми на воді, стану дотримання державних санітарних норм та правил в загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих закладах освіти району та інше.

Представники відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі провели протиаварійні тренування на АЗС у Маріуполі 0 13

13 та 14 серпня головні державні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Алла Султанова та Віктор Торгунаков взяли участь у проведенні протиаварійних тренувань з персоналом багатопаливних АЗС у ПП “Фірма “Лілія” м. Маріуполь.

Під час навчань робітникам були нагадані основні вимоги до застосування засобів індивідуального захисту, проходження медичних оглядів та інструктажів з охорони праці. Теми навчань враховували особливості експлуатації обладнання під час високої температури навколишнього повітря.