Проведено засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці в учбовому центрі ДП «Донецький експертно-технічний центр Держпраці» 0 72

13 червня було проведено засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці в учбовому центрі ДП «Донецький експертно-технічний центр Держпраці» м. Краматорськ за участю: начальника відділу нагляду у хімічній промисловості та газовому господарстві Р. Смиренського, начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Д. Мєліхова та головного державного інспектора відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці О. Камінського.
Комісія перевірила знання законів і нормативно-правових актів з питань охорони праці, електробезпеки та пожежної безпеки, санітарного та гігієнічного забезпечення, надання першої домедичної допомоги потерпілим, техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій на виробництві.

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівець Управління прийняв участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 0 7

Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Чапеком О.В. було прийнято участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

На засіданні обговорювались питання протипожежного захисту лісу та сільгоспугідь у Великоновосілківському районі, заходів щодо попередження нещасних випадків із людьми на воді, стану дотримання державних санітарних норм та правил в загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих закладах освіти району та інше.

Представники відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі провели протиаварійні тренування на АЗС у Маріуполі 0 13

13 та 14 серпня головні державні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Алла Султанова та Віктор Торгунаков взяли участь у проведенні протиаварійних тренувань з персоналом багатопаливних АЗС у ПП “Фірма “Лілія” м. Маріуполь.

Під час навчань робітникам були нагадані основні вимоги до застосування засобів індивідуального захисту, проходження медичних оглядів та інструктажів з охорони праці. Теми навчань враховували особливості експлуатації обладнання під час високої температури навколишнього повітря.