Інспектор Управління взяв участь в урочистому відзначенні фіналістів конкурсу дитячого малюнка у Дружківці 0 91

Головний державний інспектор відділу нагляду у хімічній промисловості та газовому комплексі Олександр Ігнатьєв взяв участь у урочистому відзначенні фіналістів конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». В ході заходу з привітанням переможців виступили посадові особи ПАО «Донецьккоблгаз», представники ГУ Держпраці у Донецькій області та профспілки працівників ПАО «Донецькоблгаз». Переможців привітали своїм виступом дитячі художні колективи м. Дружківка та були вручені грамоти і подарунки.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.