Інспектор відділу нагляду у будівництві спілкувалася з робітниками Артемівського УГГ 0 71

11 червня у м. Бахмут в Артемівському УГГ відбулось засідання працівників Артемівського УГГ та головного державного інспектора відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Наталії Шевченко. 
Було розглянуто питання щодо введення в дію Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України 05 березня 2018 року № 333; зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 квітня 2018 р. за № 433/31885: Сфера дії та обладнання, на яке поширюється дія правил. Також розглянули експлуатаційну документацію, організацію безпечної експлуатації та ремонту обладнання під тиском, облік обладнання під тиском, його технічний огляд та експлуатацію балонів.

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівець Управління прийняв участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 0 7

Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Чапеком О.В. було прийнято участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

На засіданні обговорювались питання протипожежного захисту лісу та сільгоспугідь у Великоновосілківському районі, заходів щодо попередження нещасних випадків із людьми на воді, стану дотримання державних санітарних норм та правил в загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих закладах освіти району та інше.

Представники відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі провели протиаварійні тренування на АЗС у Маріуполі 0 13

13 та 14 серпня головні державні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Алла Султанова та Віктор Торгунаков взяли участь у проведенні протиаварійних тренувань з персоналом багатопаливних АЗС у ПП “Фірма “Лілія” м. Маріуполь.

Під час навчань робітникам були нагадані основні вимоги до застосування засобів індивідуального захисту, проходження медичних оглядів та інструктажів з охорони праці. Теми навчань враховували особливості експлуатації обладнання під час високої температури навколишнього повітря.