Інспектор відділу контролю західного напрямку провела відвідування ФОП Шлімілі І.П. 0 78

Головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку управління з питань праці Марина Солоха провела відвідування ФОП Шлімілі І.П., метою якого було інформування роботодавця щодо норм діючого трудового законодавства. Зокрема було наголошено, що для роботодавця згідно з нормами законодавства про працю України за кожного нелегального працівника передбачається штраф у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника щодо якого скоєно порушення. 
Марина Солоха наголосила, що погоджуючись на «тіньову» зайнятість, працівники повинні розуміти, що їх очікують ризики, пов’язані з соціальним захистом та захистом своїх трудових прав.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ «РСІ-БУД» 0 17

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Управління нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Донецькій області Суботіна Валентина Михайлівна провела семінар-нараду за участю фахівців ТОВ «РСІ-БУД». Були розглянуті питання організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт.

Особливу увагу приділили обов’язкам координаторів з питань охорони праці на стадії будівництва, в обов’язки яких входить організація співпраці підрядників та координація їх дій щодо захисту працівників та запобігання виникненню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.