Фахівці гірничого управління провели семінар з посадовими особами ДП “Шахтоуправління Південнодонбаське №1” 0 65

Фахівцями відділу гірничотехнічного нагляду у Селидівському регіоні С. Капран, Ю. Черній та фахівцем спеціалізованого відділу гірничого нагляду і контролю В. Шевкун було проведено семінар-нараду з посадовими особами служби «Охорона праці» Державного підприємства «Шахтоуправління Південнодонбаське №1» та страховими експертами з охорони праці Вугледарського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області на тему: «Порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві». 
Вищезазначений Порядок визначає процедуру проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій, що сталися на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності, виду економічної діяльності або в їх філіях, представництвах, інших відокремлених підрозділах чи у фізичних осіб-підприємців, які відповідно до законодавства використовують найману працю, а також тих, що сталися з особами, які забезпечують себе роботою самостійно, за умови добровільної сплати ними внесків на державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.
Спеціалісти управління гірничого нагляду наводили приклади спеціальних розслідувань нещасних випадків, звертаючи увагу на тонкощі та відповідальність процесу.

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівець Управління прийняв участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 0 7

Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Чапеком О.В. було прийнято участь у засіданні Великоновосілківської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

На засіданні обговорювались питання протипожежного захисту лісу та сільгоспугідь у Великоновосілківському районі, заходів щодо попередження нещасних випадків із людьми на воді, стану дотримання державних санітарних норм та правил в загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих закладах освіти району та інше.

Представники відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі провели протиаварійні тренування на АЗС у Маріуполі 0 13

13 та 14 серпня головні державні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Алла Султанова та Віктор Торгунаков взяли участь у проведенні протиаварійних тренувань з персоналом багатопаливних АЗС у ПП “Фірма “Лілія” м. Маріуполь.

Під час навчань робітникам були нагадані основні вимоги до застосування засобів індивідуального захисту, проходження медичних оглядів та інструктажів з охорони праці. Теми навчань враховували особливості експлуатації обладнання під час високої температури навколишнього повітря.